První dvouhodinovou lekcí bruslení pokračovalo plnění projektu „V zdravém těle zdravý duch". Ve středu 13. listopadu měli žáci možnost prověřit si svoje bruslařské dovednosti na zimním stadionu
v Ledči nad Sázavou. Někdo si přinesl svoje brusle, někdo si půjčil školní, všichni však nastoupili na led plni nadšení a odhodlání. Za doprovodu příjemné hudby a občasné instruktáže paní učitelek strávili žáci na ledě příjemné dopoledne.
