Plnění projektu o. s.Ručičky „V zdravém těle zdravý duch" pokračovalo druhou dvouhodinovou lekcí bruslení. Ve středu 20. listopadu měli žáci možnost zdokonalit si svoje bruslařské dovednosti opět na zimním stadionu v Ledči nad Sázavou. Všichni projeli slalom, někteří žáci jezdili „hada", někteří hráli na honičku a ostatní bruslili pro radost z pohybu.
