Ve dnech 16. - 25. září jsme se na naší škole věnovali dopravní výchově. Žáci se učili dopravní předpisy, dopravní značky, řešili dopravní situace v blízkém okolí školy a prakticky trénovali jízdu na kole, malé děti na koloběžce.
Ve středu 25. září 2013 proběhla dopravní soutěž, kde si žáci měli možnost porovnat získané znalosti a dovednosti. Psali testy z dopravní výchovy, určovali dopravní značky a nechyběla jízda zručnosti na kole nebo koloběžce.
Vítězové byli vyhodnoceni a dostali i drobné odměny.
