Tel.: 327 531 225  |

V pondělí 25. září 2023 jsme se společně s druháčky z logo a V. třídou z Komenského 400 v Uhlířských Janovicích vypravili do Kutné Hory do Domu dětí a mládeže na dopravní hřiště. Zde si žáci mohli vyzkoušet jízdu na motokárách. Samozřejmostí byly dopravní značky, přechody pro chodce, semafory a žáci museli dodržovat dopravní předpisy.  Díky tomu se naučili, jak to chodí na silnici, že nemohou bezhlavě jet a nedávat pozor, protože by mohli někomu ublížit nebo dostat pokutu. Po tom, co se žáci dostatečně vydováděli, jsme se cestou zpět na autobusové nádraží zastavili pro něco dobrého na zub v nedalekém kiosku, odkud byl překrásný výhled na chrám sv. Barbory. Po dobrém občerstvení jsme šli krásnou procházkou na autobus.