Stejně tak jako měsíc říjen, i měsíc listopad začal velice vlídným počasím, které jsme náležitě využili k venkovním aktivitám. A tak jsme se mohli již začátkem měsíce prohánět s draky po louce za tenisovou halou a zjistit tak, zda draci za rok nezapomněli létat. Uspořádali jsme soutěž, komu nejvíce vzlétne drak do oblak.

I naše další sportovní aktivity mohly probíhat na venkovním hřišti, takže jsme si zahráli fotbal, tenis, zacvičili si s kruhy, provozovali krátké procházky po městě.

Pokračovali jsme v pomoci paní školnici při úklidu listí ze školní zahrady.

A protože se přiblížil předvánoční čas, pozvali jsme si k nám do školy naši babičku Haničku, abychom si společně užili předvánoční tvoření. Tentokrát jsme se mohli radovat z krásného andílka.

Nezapomněli jsme ani na návštěvu místní knihovny, kde jsme si přečetli několik říkanek Josefa Lady a následně se přesunuli o patro výš, kde jsme shlédli nádhernou výstavu Ladových obrázků.

Velkou výzvou pro nás bylo zapojení do projektu kutnohorského Domu dětí a mládeže Dominik „Betlém  v zahradě“. Společně s dětmi od paní učitelky Ireny  jsme vytvořili postavu babičky s košíkem a nutno říci, že se nám opravdu povedla a v Kutné Hoře prezentovala naši školu.