Stejně tak jako každý školní rok v listopadu, i letos proběhla na naší škole zdravotní soutěž. Po pečlivé teoretické i praktické přípravě proběhla ve čtvrtek 14. 11. Žáci byli rozděleni do dvojic. Dvojice žáků musela co nejlépe spolupracovat, aby získala co nejvíce bodů při plnění různých úkolů. Žáci soutěžili v tom, kdo umí nejlépe ošetřit různé druhy poranění, vyplnit zdravotní testy
a poznat nejvíce bylin. Na závěr soutěže proběhlo vyhodnocení a ti nejlepší byli odměněni drobnými cenami.
Zdravotní soutěž 14. listopadu 2013
- Základní údaje
- Napsal Mgr. Jana Marečková
- Kategorie: Ze školních lavic
